Fantasy World

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fantasy World

Забавлявайте се и изживейте приключението само във Fantasy World!!!


2 posters

    Боби Халиуел

    avatar
    Боби Халиуел


    Брой мнения : 4
    Points : 12
    Join date : 30.05.2009

    Боби Халиуел Empty Боби Халиуел

    Писане  Боби Халиуел Съб Май 30, 2009 7:05 pm

    Име: Боби Халиуел
    Години: 13
    Раса: Елф
    Външен вид: Боби Халиуел R250sk
    Вълшебни сили: Боравене с меч.Правене на енергийни кълба,огнено кълба,водни пулсове.Много е добър в правенето на заклинания за защита.Черна магия.Помякога се е случвало да използва енергията от слънцето и луната.
    Оръжия: Меча "Алдермор" Боби Халиуел Aku5i8 -Даден от сестра му която умря(тя е на снимката)
    Характер: Този елф беше добър и мил сравнение с другите елфи и затова не се вписваше много при другите елфи.Обича да прави магии докато е на някое спокойно място.
    История: Роден в Угер от магията на родителите си.Много зли елфи се опитвали да го убият,за да получат силата на елф създаден от магия.Докато всички се опитваха да ме убият,родителите ми създадоха мой двойник,за да ме спасят,но злите елфи разбраха това и убиха родителите ми.След като родителите ми умряха реших да потърся помощ,за да може да научи много неща и да използва правилно магията си,за да унищожи виновниците за смъртта на родителите си.

    Допълнителна информация:
    Ако има някакво животно напишете: Куче
    Име: Синеок
    Години: 6
    Вид: Снежно бяло куче...

    Майка и Баща : Боби Халиуел Ac3bz8
    Сестра: Боби Халиуел 33ufsap
    ..:Amaranth:..
    ..:Amaranth:..
    Admin


    Брой мнения : 1324
    Points : 1438
    Join date : 17.05.2009

    Боби Халиуел Empty Re: Боби Халиуел

    Писане  ..:Amaranth:.. Съб Май 30, 2009 8:17 pm

    Супер герой...одобрен си

      Similar topics

      -

      В момента е: Нед Май 19, 2024 2:01 pm